Ninso un fenotipoloģija. Ātra lasīšana pēc sejas.

Ninso un fenotipoloģija. Ātra lasīšana pēc sejas Katrs kursa dalībnieks saņem materiālus, noformētus intelekta kartēs un grāmatu “Ninso. Ātra lasīšana pēc sejas”.

Treniņa formāts: 2 dienas (Sestdiena un svētdiena).

Sestdiena - 10:00 - 17:00

Svētdiena - 10:00 - 17:00

Fenotipoloģija un Ninso, kā arī vairākas citas pieejas ļauj pēc sejas nolasīt cilvēku, kā viņš uzvedīsies stresa situācijā. Tādējādi, piemēram, steidzami atlaidiet no darba manipulatorus, kuriem ir pastāvīgi jācīnās. Šīs iemaņas ir lieliski pielietojamas skarbās pārrunās, lai nepieļautu kļūdas. Kādam jānodemonstrē spēku, kādam noteikti svarīgi dot iespēju saglabāt seju, kādam var piedāvāt arī kaut ko ne īpaši pieklājīgu, bet iepakojumam jābūt ļoti pieklājīgam.

Ninso un fenotipoloģija Rīgā Mācību Centrā Lando. Ātra lasīšana pēc sejas. Irina Lando, atsauksmes.

Wooooooow!!! Saņēmu no Irinas Lando personības raksturojumu pēc sejas un ausu fotoattēla! Tāds iespaids, ka Irina dzīvo ar mani vienā dzīvoklī kopš bērnības, un es to neievēroju. Viss, nu vienkārši viss pareizi! Un par vieglumu zināšanu apgūšanā dažādās disciplīnās un vēlmi sasaistīt visas zināšanas un informāciju vienā loģiskā sistēmā, un par mīlestību pret sīkumu ievērošanu un situāciju niansēm, un cenšanos to "sakošļāt" un likt lietā, un par runas īpatnību (un kas, un kādā manierē, un kā), un par savu viedokli, un mūsu savstarpējo mīlestību vienam pret otru ar šo viedokli, un viss pārējais! Super-lieliski! Un patiesi! Un vispār – dzīvotu Rīgā, aizietu pie Irinas uz sejas lasīšanas kursiem! Irina, mana atzinība un sajūsma par Jums!

Jeļena Kurceva

Paldies, Irina Lando, testa rezultāti pārsteidza. 90-95% pateikts ar absolūtu precizitāti, pārējie 5-10% ir kļūda, vai es vēl vienkārši pats to par sevi nezinu. Esmu šokēts par to, ka jūs varat nolasīt par mehānisko seksu. Tas ir tik redzams?! Kur var to iemācīties? Jūs pastāstījāt par manām pozitīvajam pusēm, un par to, ar ko jāstrādā, no kā izvairīties utt. Paldies!

Dmitrijs Plotņikovs

Irina Lando izanalizēja visu mūsu ģimeni. Visi sēžam apmierināti. Mēs arī paši zinājām, vai vismaz nojautām. Un tagad viss kļuva pilnīgi skaidrs. Pat pasaulē pats principiālākais un ietiepīgākais vīrs piekrita katram viņas vārdam. Izskatās, ka sakritība ir par 99,9%. Pavisam nedaudz atstāšu kļūdai. Fenotipoloģija un ninso – tas ir liels spēks!

Nataļja Solovjova

Vīra apraksts sakrita aptuveni par 90%! Apbrīnojami! Kaut kādus momentus principā zinām tikai mēs divi. Apkārtējie pat nenojauš! Irina Lando, jūs mani pārsteidzāt! Paldies!
Ļoti patika cilvēka attēla ar ausīm analīze pēc sejas! Vienmēr pārsteidz tādas iemaņas. Ļoti, ļoti sakrita, raksturs aprakstīts pareizi un pat vairāk. Ja vēl prastu to izmantot dzīve! Irina, liels paldies!

Tatjana Gromova

Bija ļoti interesanti dzirdēt par sevi kādus momentus. Es protams domātu, ka tas ir vienkārši copy paste katram cilvēkam, par to, kāds viņš ir labs un lielisks, ja nedzirdētu vienu momentu, kas raksturo tieši manu raksturu un neder katram cilvēkam. Liels paldies!

Janina Mammedova

Liels paldies par manis aprakstīšanai veltīto laiku, tikai vienā punktā man viss ir otrādi, tas ir tur, kur ir par noslieci kaut ko iegūt par velti (un to raksta cilvēks, kas lūdz bez maksas aprakstīt visus savas ģimenes locekļus!) bet citādi viss pareizi par visiem 100. Paldies vēlreiz, ir par ko padomāt.

Irina Nikolajevna

Un no manis paldies par psihoanalīzi pēc ausīm. Bija ļoti interesanti dzirdēt par sevi patiesību. Ir par ko padomāt!

Viktorija

Liels paldies, Irina Lando, par tādu plašu un ļoti precīzo raksturojumu. Patiešām apbrīnojami, ka ir iespējams pastāstīt par cilvēku ko tādu, vienkārši uz viņu paskatoties!
— esmu sajūsmā!

Oksana Kiriļenko, friziere

Par ātru lasīšanu pēc sejas un “naudas ausīm”. Trenere Irina Lando: https://www.youtube.com/watch?v=l0fKiNijrck

Ninso praktiskais pielietojums - Ātra lasīšana pēc sejas. Trenere Irina Lando: https://www.youtube.com/watch?v=h8gN-R97wwA

Video - atsauksmes par Ninso - Ātra lasīšana pēc sejas. Trenere Irina Lando: https://www.youtube.com/channel/UCZ5PYHjEGnGu-34IPK89dHw/videos

Kursa cena: 440 eiro + PVN no cilvēka, maksājot par mēnesi, darbojas atlaides cena 370 eiro + PVN.

Lappuses “Ninso. Fenotipoloģija. Naudas ausis™”:

- Oficiālā lapa Facebook: https://www.facebook.com/1280572748718889/

- Oficiālā mājaslapa: https://ninso-lando.com/

Parakstieties, lai būtu kursā par pēdējiem jaunumiem un nepalaistu garām jaunus pasākumus!

Нинсо и фенотипология в Риге в Lando. Скорочтение по лицу Ирина Ландо отзывы.

Runas māksla. Oratora kursi Rīgā - video

ninso-lando.jpg
image-1.jpg
image-2.jpg
image-3.jpg
image-4.jpg
image-5.jpg
image-6.jpg
image-7.jpg

Apmācības anonsi

Runas māksla 1.kurss:  13. - 16. aprīlis
Runas māksla 2.kurss: 27. - 30. aprīlis
Efektīva prezentācija: 11. - 14. maijs
Ninso un fenotipoloģija: 14. - 15. marts
Runas māksla pusaudžiem 1.kurss: 18. - 19. aprīlis
Runas māksla pusaudžiem 2.kurss: sekojiet izmaiņām

baner orator1 75765765

effektivnaja prezentacija 34r5354345345

baner orator 2k767576urs

Copyright © 2014 - 2019. Oratora māksla Rīgā. Oratora mākslas Akadēmija. Orator-lando.lv