Loading...

Paplašiniet vārdu krājumu. Oratora bagāts vārdu krājums

Labs orators ne tikai runā, izmantojot bagātu vārdu krājumu, bet spēj arī saprast diskusijas laikā profesionāļu izmantoto terminoloģiju. Ja jūs uzaicina uzstāties kāda jautājumā, esiet gatavi, ka runā tiks izmantota terminoloģija. Jūs pats varat neizmantot sarežģītus terminus, bet jums tie ir jāsaprot.

Prakses iegūšanai sāciet apmeklēt profesionālas izstādes, galerijas u.c. Aizejiet uz turieni, kur nekad neesat bijuši, piemēram, uz suņu un kaķu izstādi, un jūs būsiet pārsteigts, cik daudzus cilvēkus interesē šīs tēmas. Paklausieties, kā viņi runā, un izrakstiet sev vairākus jaunus vārdus.

Apmeklējiet mākslas izstādi, un dzirdēsiet, ka mākslinieki glezno, mālē, pindzelē, nevis zīmē. Visi zina, ka jūrnieki iet jūrā nevis peld jūrā. Ko vērts ir dzirdēt divu datoriķu sarunu!

Runājot ar cilvēku vienā valodā, lietojot vienādu terminoloģiju, jūs kādreiz pasakiet viņam: „Mums ar tevi ir vienas asinis! Tu un es!”

Reklāmas speciālists uzreiz sadzirdēs jūsu runā kļūdu, ja jūs teiksiet, ka žurnālus maketē, nevis saliek. Mēģiniet kļūt par savējo to cilvēku lokā, ar ko jums jākontaktējas, piemēram, ar klientiem.

Šie sīkumi ļauj padarīt saskarsmi nepiespiestu, vieglu un patīkamu.

Apmācības anonsi

Oratora māksla 1.kurss: 9. - 12. septembris / 28. - 29. septembris
Oratora māksla 2.kurss:  8. - 11. oktobris
Efektīva prezentācija: 23. - 26. septembris
Ninso. Ātra lasīšana pēc sejas: 21. - 22. septembris
Oratora māksla pusaudžiem 1.kurss: 5. - 7. augusts
Oratora māksla pusaudžiem 2.kurss: sekojiet izmaiņām

baner orator1 75765765

effektivnaja prezentacija 34r5354345345

baner orator 2k767576urs

Copyright © 2014 - 2019. Oratora māksla Rīgā. Oratora mākslas Akadēmija. Orator-lando.lv