Runas māksla Mācību centrā Lando. Izglītošanās rezultāti Mācību centrā Lando.

Runas māksla Mācību centrā Lando. Izglītošanās rezultāti Mācību centrā LandoRunas māksla Mācību centrā Lando. Kā publiski uzstāties. Izglītošanās rezultāti un atsauksmes par kursu Runas māksla pieaugušiem – 1. kurss. Visvairāk patika draudzīgā atmosfēra grupā. Pastāvīga atgriezeniskā saikne no treneres Irinas Lando un no citiem grupas dalībniekiem. Balstoties uz viņu padomiem, var uzlabot savas oratora spējas un runāt ar katru tādējādi, lai viņam būtu patīkami. Ko papildināt? Vairāk cepumiņu un sviestmaižu ar desu.

Runas māksla nodarbībās  patika, ka bija spilgti piemēri. Kursā bija prakse, prakse, prakse. Spilgti, neaizmirstami, izzinoši.

Jeļena

Nodarbībās “Kā iemācīties publiski uzstāties” viss patika. Dažādi vingrinājumi, ko var pielietot dažādās dzīves situācijās. Darbā uzreiz var izmēģināt to, ko kursos iemācījos iepriekšējā dienā. Ko papildināt? Nodarbību laiku pārcelt uz nedēļas nogali. Lai gan, kā es saprotu, runāt sešas stundas pēc kārtas būtu diezgan sarežģīti.

Man patika visi praktiskie vingrinājumi. Parādījās vairāk pārliecības, ilgāk uzturu acu kontaktu, sapratu, ar ko vēl jāstrādā.

Anastasija Debota, nekustamo īpašumu speciāliste VIPDOM.LV

Kas patika? Prakse Haidparka stilā. Emociju novērtējums nepazīstamā valodā. Loti interesanta pieredze – nesaproti, ko cilvēks runā, bet precīzi vari noteikt viņa noskaņojumu. Uzstāšanās prakse grupā un improvizācija par uzdoto tēmu.

Kas patika? Prakse, kā runāt, ja nezini, par ko runāt ar cilvēku. Patika paņēmieni, kā aiziet no nepatīkamiem jautājumiem un slidenām tēmām. Prakse, kur ir iespēja runāt. Ko papildināt? vairāk teorijas (atsauces uz avotiem, pētījumi). Mazāk uzstāšanos visi pret visiem.

слушать онлайн mp3 музыку

Mācību centrs Lando - video

Uchebniy-centr-Lando

Oratora kursi Rīgā - video

orator lando lat

video

orator

orator lando

lando.lv orator podrostkiApmācības anonsi

Oratora māksla 1.kurss: 27. - 30. marts
Efektīva prezentācija: sekojiet izmaiņām
Oratora māksla 2.kurss: 3. - 6. aprīlis   
Oratora māksla pusaudžiem 1.kurss: 12. - 13. maijs 
Oratora māksla pusaudžiem 2.kurss: sekojiet izmaiņām 

Orator vzroslie 3353

Orator podrostki l1v

Orator vzroslie 2018 2kurss apr