Paplašiniet vārdu krājumu. Oratora bagāts vārdu krājums

Labs orators ne tikai runā, izmantojot bagātu vārdu krājumu, bet spēj arī saprast diskusijas laikā profesionāļu izmantoto terminoloģiju. Ja jūs uzaicina uzstāties kāda jautājumā, esiet gatavi, ka runā tiks izmantota terminoloģija. Jūs pats varat neizmantot sarežģītus terminus, bet jums tie ir jāsaprot.

Prakses iegūšanai sāciet apmeklēt profesionālas izstādes, galerijas u.c. Aizejiet uz turieni, kur nekad neesat bijuši, piemēram, uz suņu un kaķu izstādi, un jūs būsiet pārsteigts, cik daudzus cilvēkus interesē šīs tēmas. Paklausieties, kā viņi runā, un izrakstiet sev vairākus jaunus vārdus.

Apmeklējiet mākslas izstādi, un dzirdēsiet, ka mākslinieki glezno, mālē, pindzelē, nevis zīmē. Visi zina, ka jūrnieki iet jūrā nevis peld jūrā. Ko vērts ir dzirdēt divu datoriķu sarunu!

Runājot ar cilvēku vienā valodā, lietojot vienādu terminoloģiju, jūs kādreiz pasakiet viņam: „Mums ar tevi ir vienas asinis! Tu un es!”

Reklāmas speciālists uzreiz sadzirdēs jūsu runā kļūdu, ja jūs teiksiet, ka žurnālus maketē, nevis saliek. Mēģiniet kļūt par savējo to cilvēku lokā, ar ko jums jākontaktējas, piemēram, ar klientiem.

Šie sīkumi ļauj padarīt saskarsmi nepiespiestu, vieglu un patīkamu.

слушать онлайн mp3 музыку

Mācību centrs Lando - video

Uchebniy-centr-Lando

Oratora kursi Rīgā - video

orator lando lat

video

orator

orator lando

lando.lv orator podrostkiApmācības anonsi

Oratora māksla 1.kurss: 27. - 30. marts
Efektīva prezentācija: sekojiet izmaiņām
Oratora māksla 2.kurss: 3. - 6. aprīlis   
Oratora māksla pusaudžiem 1.kurss: 12. - 13. maijs 
Oratora māksla pusaudžiem 2.kurss: sekojiet izmaiņām 

Orator vzroslie 3353

Orator podrostki l1v

Orator vzroslie 2018 2kurss apr