Runas māksla pusaudžiem Rīgā Mācību centrā Lando. Rezultāti un atsauksmes

Runas māksla pusaudžiem Rīgā Mācību centrā Lando. Rezultāti un atsauksmesRunas māksla pusaudžiem Rīgā Mācību centrā Lando. Rezultāti un atsauksmes. Pie Irinas Lando es apmeklēju ātras lasīšanu un ātras iegaumēšanas kursus. Pirms skolas nolēmu attīstīt vēl vienu iemaņu. Es zinu, ka šajā skolā man dos rezultātu. Oratoros man patika, ka bija uzstāšanās publikas priekšā. Pēc trīs nodarbību dienām esmu pārliecināta, ka sāku ātrāk domāt, kas jārunā, un paaugstinājās mana apķērība. Paldies Irinai par to, ka iemācīja sniegt atgriezenisko saikni un to, ka katrs dalībnieks sniedza to man. Kursi bija diezgan noderīgi un interesanti. Rezultāts redzams uzreiz. Vēl, pateicoties kursam, parādījās jaunas pazīšanās. Šeit vienmēr Izglītojas aši jaunieši.

Veronika Neženceva, 74. vidusskola, 8. b klase

Šovasar jau otru reizi atbraucu uz šejieni no Liepājas. Paralēli apmeklēju uzreiz divas programmas. Biju ātrā lasīšanā un tekstu iegaumēšanā. Uz šo kursu atbraucu jau otru reizi. No rīta apguvu runas mākslu, un pēc pusdienām – uz mērķa nospraušanu. Man patīk, ka katru reizi visa informācija ir jauna. Kas patika? Ļoti daudz interesantas un svarīgas informācijas. Interesants darba paņēmiens grupā. Man kurss ļoti patika, tas man palīdz pārvarēt bailes no uzstāšanās publikas priekšā un uzzināt daudz svarīgas informācijas par ķermeņa valodu. Es uzzināju, kā kompānijās var ātri iepazīties, un par ko var runāt ar mazpazīstamiem cilvēkiem.

Edgars, Liepāja

Man ļoti noderīgi bija uzdevumi par oratora pozu, noteikti tos atstājiet. Un vēl interesanti video dažādu kļūdu piemēru veidā. Palīdz saprast, ko jālabo. Var papildināt ar komandas rotaļspēlēm un vairāk darba pa pāriem.

Irina

Šogad pāreju uz citu skolu, un vecāki ieteica aiziet uz kursu, lai iemācītos vienoties un uzstāties pie tāfeles. Man ir svarīgi iemācīties iegūt jaunus draugus un kontaktēties kolektīvā. Patika, ka mums iedeva skaistas somas. Nodarbībās labi pārtraukumi ar tēju un cepumiem. Materiāla ērta piešķiršana, to pēc tam paņem sev līdzi.

Sergejs

Patika viss, izņemot momentus, kad bija jāsasniedz enerģētikas 20 balles. Man tas padevās ar grūtībām, un iziet no komforta zonas – tā arī ir kursa daļa.

Anna Marija

Šeit, kā arī visās citās šīs skolas programmās viss bija teicami! Es iepazinos ar interesantiem jauniešiem, Man tagad parādījās jauni draugi. Ko papildināt? Lai grupās būtu vēl vairāk izglītojamo!

Ņikita, 10. vidusskola, 6.а klase

Man ļoti patika oratoru kursi, Tie bija ļoti jautri. Es iepazinos ar visiem cilvēkiem kursā. Pēc šī kursa es uzreiz gāju uz mērķa nospraušanas kursu. Kursi ir ļoti atšķirīgi, bet ļoti interesanti. Šeit viss ir super! Irina Lando, mēs mīlam Jūs!

Katrīna

слушать онлайн mp3 музыку

Mācību centrs Lando - video

Uchebniy-centr-Lando

Oratora kursi Rīgā - video

orator lando lat

video

orator

orator lando

lando.lv orator podrostkiApmācības anonsi

Oratora māksla 1.kurss: 27. - 30. marts
Efektīva prezentācija: sekojiet izmaiņām
Oratora māksla 2.kurss: 3. - 6. aprīlis   
Oratora māksla pusaudžiem 1.kurss: 12. - 13. maijs 
Oratora māksla pusaudžiem 2.kurss: sekojiet izmaiņām 

Orator vzroslie 3353

Orator podrostki l1v

Orator vzroslie 2018 2kurss apr