Oratoru kurss Rīgā Mācību centrā Lando. Atsauksmes un rezultāti

Oratoru kurss Rīgā Mācību centrā Lando. Atsauksmes un rezultātiOratoru kurss Rīgā Mācību centrā Lando. Atsauksmes un rezultāti. Trenere Irina Lando. Uz kursu atnācu pēc rekomendācijām un atsauksmēm. Redzēju rezultātu, ko bērni sasniedza pie Irinas ātras lasīšanas kursā. Pienāca laiks pašai izglītoties. Es uzticos šai  trenerei, un gāju pie profesionāļa. Kas patika? Pozitīvs stress (iziešana no komforta zonas). Katra kļūdu novērtēšana ar piemēriem un ļoti diplomātiski! Rotaļspēles ar kartiņām, uzdevumi, lai ar žestiem parādītu vārdus – ar žestiem būtu vieglāk kontaktēties. Iespējams, iziešanai no uzstāšanās stresa to jāmāca izglītošanās sākumā vai vidū. Ko papildināt? Uzrakstīšu pēc 2. kursa, uz kuru noteikti atnākšu.

Tatjana Vīksnīte, loģistikas direktore, SIA “Color-Expert-Storch LV”

Uz nodarbībām Mācību centrā Lando atnācu pēc drauga rekomendācijas. Viņš iepriekš izglītojās kursā pie Irinas Lando un sāka vienkārši lieliski uzstāties. Mēs ar viņu pārī gatavojām prezentācijas, un es nolēmu, ka arī gribu iemācīties tā uzstāties un noturēt auditorijas uzmanību. Nodarbībās man patika, ka bija daudz prakses. Skaidra atgriezeniskā saikne ar treneri. Visi Irinas dotie padomi ir pielietojami reālajā dzīvē. Daudzveidīgie uzdevumi nodarbību laikā. Kursos iedarbināja runas mākslas pašizglītošanās mehānismu, tas ir, dažādu prakšu pielietošana improvizācijas laikā. Ko papildināt? Mazāk piemēru no “skarbā” biznesa.

Es apmeklēju dažādus kursus. Uz šo skolu atnācu pēc darba kolēģu rekomendācijām. Es pat esmu pasniedzēja, bet neredzēju ko tādu. Kā var motivēt cilvēkus tādejādi, lai viņi izietu no komforta zonas tik lielā mērā, lai slidinātos pa kāpņu margām Mācību centrā. Šo kursu es ilgi atcerēšos! Paldies Irinai par spilgto pasniegšanu, lietderīgajiem padomiem no prakses, teicamiem materiāliem un par somām!

слушать онлайн mp3 музыку

Mācību centrs Lando - video

Uchebniy-centr-Lando

Oratora kursi Rīgā - video

orator lando lat

video

orator

orator lando

lando.lv orator podrostkiApmācības anonsi

Oratora māksla 1.kurss: 6. - 9. februāris
Efektīva prezentācija: sekojiet izmaiņām
Oratora māksla 2.kurss: sekojiet izmaiņām   
Oratora māksla pusaudžiem 1.kurss:  3. - 4. februāris
Oratora māksla pusaudžiem 2.kurss: sekojiet izmaiņām 

Orator vzroslie 2018 lv feb

Orator podrostki LV234234