Atsauksmes par treneri Irinu Lando. Oratoru kurss Rīgā

Atsauksmes par treneri Irinu Lando. Oratoru kurss RīgāAtsauksmes par treneri Irinu Lando. Oratoru kurss Rīgā. Jūlijā Mācību centrā Lando notika kārtējais kurss “Runas māksla pieaugušiem – 1. līmenis”. Kursa “Kā uzstāties publikas priekšā” nodarbībās patika, ka bija pastāvīgi praktiskie uzdevumi. Sākumā likās, ka mūs izgrūda no komforta zonas, un pēc tam izrādījās, ka šī zona kļuva daudz plašāka un pārvērtās izaugsmes zonā. Bija ļoti daudz prakses. Izglītošanās laikā es uzzināju par savām kļūdām uzstāšanās laikā, tagad es ar tām strādāju. Es vairākas reizes palielināju savu komforta zonu, kas man palīdzēja bez problēmām kontaktēties. Ļoti noderīgas nodarbības gan darbam, gan personīgajai dzīvei.

Viktorija

Patika vingrinājumi, uzmanības pievēršana žestiem, lietām, kas var daudz ko pastāstīt par cilvēku. Uzstāšanās kļūdu atklāšana. Paldies! Gribētu vairāk vingrinājumus dikcijas uzlabošanai.

Patika gatavot uzstāšanos par uzdoto tēmu. Laba atgriezeniskā saikne no treneres – uzstāšanās vājo un stipro pušu analīze. Irinas padomi, kā savu uzstāšanos var padarīt spilgtāku. Teorija par žestiem, ko tie nozīmē, un kā tos pielietot. Saņēmu daudz informācijas par skatieniem runas teikšanas laikā. Īpaši patika uzstāšanās publikas priekšā. Paldies par detalizētu atgriezenisko saikni. Var papildināt ar vēl vairāk uzstāšanos publikas priekšā.

Mācību centra Lando efektīvas saskarsmes kursos patika, ka bija dažādi uzdevumi, daudz prakses, iespēja uzstāties publikas priekšā, daudz noderīgu padomu no treneres personīgās prakses, atgriezeniskās saiknes saņemšana no dalībniekiem, materiāla pasniegšanas intensitāte, daudz saskarsmes. Iespējams, papildināt ar vairākām prakses stundām. Paldies, ka uzdāvinājāt mums vēl vienu treniņa dienu!

слушать онлайн mp3 музыку

Mācību centrs Lando - video

Uchebniy-centr-Lando

Oratora kursi Rīgā - video

orator lando lat

video

orator

orator lando

lando.lv orator podrostkiApmācības anonsi

Oratora māksla 1.kurss: 6. - 9. februāris
Efektīva prezentācija: sekojiet izmaiņām
Oratora māksla 2.kurss: sekojiet izmaiņām   
Oratora māksla pusaudžiem 1.kurss:  3. - 4. februāris
Oratora māksla pusaudžiem 2.kurss: sekojiet izmaiņām 

Orator vzroslie 2018 lv feb

Orator podrostki LV234234