Kā lasīt pēc sejas. Irina Lando spīkere “Like the sun” – “Naudas ausis”™

Kā lasīt pēc sejas. Irina Lando spīkere “Like the sun” – “Naudas ausis”™Kā lasīt pēc sejas. Irina Lando spīkere “Like the sun” – “Naudas ausis”™. Baltijā vislielākā konference izklaides industrijas darbiniekiem un kāzu organizētājiem Rīgā Like the sun sapulcēja šīs nozares speciālistus. Visiem, kas strādā ar klientiem, bija svarīgi uzzināt, kā slēgt darījumus, kā noteiktā posmā parakstīt līgumu un kā pabeigt saskarsmi, nepārkāpjot noteiktu robežu.

Piemēram, ir noteikts klientu tips, kas vienmēr demonstrē, ka ir gatavi atdot pēdējo kreklu un uzstāj uz upurēšanos. Un pēc tam par šo savu pēdējo kreklu pieprasīs no jums desmit reizes vairāk. Nolasot sarunu biedra sejā šo spilgto iezīmi, jums vienkārši jāatceras, ka šajā gadījumā jābūt modram. Kursu “Ātra lasīšana pēc sejas”, kura pamatā ir fenotipoloģijas, ninso, fiziognomikas elementi, mūsu klienti sauc “Naudas ausis”™.

Darbā ar pasūtītāju ir svarīgi uzreiz nodibināt kontaktu. Šim nolūkam, lasot pēc viņa sejas, var noteikt, vai viņu interesēs detaļas, vai viņš pieņems lēmumu vispārīgi un kopumā.

Tādējādi, piemēram, divi kāzu organizētāji, pēc tam, kad kursā uzzināja par uztveres īpatnībām, smiedamies aprakstīja divus gadījumus. Pirmajā gadījumā līgavaiņa mamma, ar spilgti izteiktu īpašu iezīmi sejā, pieprasīja viņas klātbūtnē nosvērt katru kotleti, lai pārliecinātos, ka tās visas sver vienādi un atbilst kontakta nosacījumiem. Un otrajā gadījumā līgavas mamma sēdēja ar scenārija izdruku un kāzās salīdzināja tekstu ar pasākuma vadītāja runāto, lai pārliecinātos, ka pasākuma vadītājs runā vārds vārdā pēc iepriekš izrunātas shēmas. Kā jūs saprotat, abas dāmas bija pedantes. Ļoti viegli ir noteikt pedantu pēc ārienes.

Kursā “Ātra lasīšana pēc sejas”, izmantojot fenotipoloģijas, ninso un fiziognomikas elementus, Irina Lando pastāstīs par to un citām īpatnībām, kas redzamas sarunu biedra sejā, un kuras nolasot, jūs varēsiet pasargāt sevi no daudzām nepatīkamām situācijām.

Gaidām jūs kursā “Naudas ausis”™ Mācību centrā Lando adresē: Rīgā, A. Čaka ielā 83/85, tālr. 29433553, 67273009.

слушать онлайн mp3 музыку

Mācību centrs Lando - video

Uchebniy-centr-Lando

Oratora kursi Rīgā - video

orator lando lat

video

orator

orator lando

lando.lv orator podrostkiApmācības anonsi

Oratora māksla 1.kurss: 27. - 30. marts
Efektīva prezentācija: sekojiet izmaiņām
Oratora māksla 2.kurss: 3. - 6. aprīlis   
Oratora māksla pusaudžiem 1.kurss: 12. - 13. maijs 
Oratora māksla pusaudžiem 2.kurss: sekojiet izmaiņām 

Orator vzroslie 3353

Orator podrostki l1v

Orator vzroslie 2018 2kurss apr