Irina Lando uzstājās “SRB Sberbank” vadītāju konferencē Maskavā

Irina Lando uzstājās “SRB Sberbank” vadītāju konferencē MaskavāMaskavā “SRB Sberbank” konferencē PhD Irina Lando uzstājās augstākā posma vadītājiem. Konferencē prezentēja jaunu grāmatu, ko banka izlaida sērijā “Korporatīvā bibliotēka“. Pēc grāmatas iznākšanas, izmantojot elektronu veida aptauju, pārbaudīja visu vadītāju šīs grāmatas izlasīšanu un saprašanu.

Ņemot vērā auditorijas ieinteresētību lasīšanas ātruma palielināšanā un izlasītā saprašanas izlabošanas jautājumos, Irina Lando pastāstīja par faktoriem, kas būtiski ietekmē lasīšanas ātrumu.

Cilvēkiem mūsdienu pasaulē pats vērtīgākais resurss ir laiks. Jebkurā darba vietā pastāvīgi pieaug slodze. Vairākas reizes palielinās informācijas apjoms, ko vadītājiem jāuztver, jāpārstrādā, izmantojot “melnās kastes” sistēmu, jāizvēlas galveno un jāsāk pielietot praksē.

Mūsdienu pasaulē mēs arvien biežāk runājam nevis par zināšanu pārslodzi, bet par informācijas pārslodzi. Informācijas apjoms palielinās ar katru dienu, vadītājiem ātri jāorientējas šajos apstākļos. Tādējādi, piemēram, ātri jāpieņem lēmums – kādām tendencēm biznesā pievērst uzmanību, un kādas ir tikai īslaicīgas modes vēsmas.

Vienlaicīgi vērojams zināšanu novecošanās efekts. Visas grāmatas par to, kā strādāt internetā, noveco vēl līdz momentam, kad tās tiek izlaistas. Un iztēlojieties, ka konkurenti izlasa piecdesmit-sešdesmit grāmatas par biznesu gadā. Tas nav daudz – aptuveni grāmata nedēļā. Tas nenozīmē, ka viņi visas iegūtās zināšanas pielietos praksē, bet viņi nopietni paplašina savu pasaules ainu, rodas jaunas idejas, parādās jauni jautājumi.

Tie, kas nelasa, bieži pat nezina, kādas jaunas tendences parādās biznesā. Maskavā “SRB Sberbank” konferencē Irina Lando ieteica vadītājiem ātru lasīšanu un informācijas ātru iegaumēšanu kā reālu instrumentu, kas ļauj palielināt informācijas apstrādes ātrumu un precizitāti.

Ātras lasīšanas, ātras iegaumēšanas un strukturētas domāšanas metodes ir aprakstītas Irinas Lando doktora disertācijā – specialitātē “zināšanu vadīšana organizācijās”.

слушать онлайн mp3 музыку

Mācību centrs Lando - video

Uchebniy-centr-Lando

Oratora kursi Rīgā - video

orator lando lat

video

orator

orator lando

lando.lv orator podrostkiApmācības anonsi

Oratora māksla 1.kurss: 27. - 30. marts
Efektīva prezentācija: sekojiet izmaiņām
Oratora māksla 2.kurss: 3. - 6. aprīlis   
Oratora māksla pusaudžiem 1.kurss: 12. - 13. maijs 
Oratora māksla pusaudžiem 2.kurss: sekojiet izmaiņām 

Orator vzroslie 3353

Orator podrostki l1v

Orator vzroslie 2018 2kurss apr