Oratoru kurss Mācību centrā Lando. Rezultāti un atsauksmes

Oratoru kurss Mācību centrā Lando. Rezultāti un atsauksmesAtsauksmes par kursu “Runas māksla pieaugušiem – 1. kurss” Mācību centrā Lando. Izglītošanās rezultāti četrās dienās pa trīs stundām. Patika, ka trenere Irina Lando skaidri norādīja uz to, ko jālabo, un kā to izdarīt. Pietiekami daudz jauna, piemēram, tehnika un aiziešana no jautājumiem. Noderīgi vingrinājumi balss noslīpēšanai. Dzīvi piemēri! Ļoti gribu apmeklēt “Runas mākslas” 2. kursu, kur darbojas videokameras priekšā un jāpierāda savu viedokli. Noteikti iešu uz lasīšanas pēc sejas kursu – Ninso un fenotipoloģija Rīgā, mīmika un “Naudas ausis”. Liels paldies par lielisko kursu! Ko papildināt? 2 pirmās minūtes pirmajā dienā ļoti stipri biedē.

Jūlija, “ECENTA”, SAP konsultante

Patika lomu spēles un personīgas uzstāšanās. Video bija diezgan uzskatāmi. Ko papildināt? vairāk personīgu uzstāšanos pārējo priekšā, lai noslīpētu praksi. Lai gan, kad atceros pirmo dienu, un priekšlikumu uzstāties visu priekšā, labi saprotu, ka mēs paši atteicāmies. Trenerei bija taisnība, jāiziet no komforta zonas, lai izglītotos.

Runas māksla Mācību centrā Lando – intensīvs kurss, kas četrās praktisko nodarbību dienās dod labu rezultātu. Iemācījos pārvarēt bailes auditorijas priekšā, nebaidīties uzturēt acu kontaktu. Sapratu, kā parādīt sevi labākā gaismā. Ko papildināt? Nav tāda, visas nodarbības saplānotas pa minūtēm.

Mihails Marigins, “VIVID CAFE” videooperators

Īpaši patika, ka iemācīja saviesīgu tērzēšanu un uzturēt sarunu ar nepazīstamiem cilvēkiem. Patika piemēri/video – uzskatāmi un saprotami. Patika vingrinājums – sevis prezentēšana pirmajā nodarbībā. Ko papildināt? Organizēt “Guide Park” teritoriju, lai cilvēki neskraidītu pa galdiem.

слушать онлайн mp3 музыку

Mācību centrs Lando - video

Uchebniy-centr-Lando

Oratora kursi Rīgā - video

orator lando lat

video

orator

orator lando

lando.lv orator podrostkiApmācības anonsi

Oratora māksla 1.kurss: 27. - 30. marts
Efektīva prezentācija: sekojiet izmaiņām
Oratora māksla 2.kurss: 3. - 6. aprīlis   
Oratora māksla pusaudžiem 1.kurss: 12. - 13. maijs 
Oratora māksla pusaudžiem 2.kurss: sekojiet izmaiņām 

Orator vzroslie 3353

Orator podrostki l1v

Orator vzroslie 2018 2kurss apr