Efektīva saskarsme un runas māksla Rīgā

Efektīva saskarsme un runas māksla RīgāEfektīva saskarsme un runas māksla Rīgā licenzētā Mācību centrā Lando. Efektīvas saskarsmes nodarbībās Mācību centrā Lando patika, ka bija daudz prakses. Daudzveidīgi vingrinājumi. Svarīga ir patiesība un konstruktīva kritika no treneres puses. Patīkama atmosfēra. Daudzkārtēja paskaidrošana, precizēšana, svarīgu lietu akcenti. Guide Park! Vingrinājums “Politiķa vēlēšanas”. Teicams kurss – praksē ļauj iziet no “cik tas ir briesmīgi” līdz “gribu iziet uz skatuves un pamēģināt”. Ļoti daudz oratoram nekomfortablu situāciju slīpēšana un mācīšana skaisti iziet no tām. Ko papildināt? Vēl vairāk individuālu atgriezenisko saikni. 1. un pēdējās stundas video (zinu, video būs tikai 2. kursā).

Jeļena, bankas darbiniece, vadītāja

Patika spilgtie vingrinājumi un neparastie efektīvas saskarsmes uzdevumi. Prezidenta vēlēšanas. Patika vingrinājums Spogulis, lai vienoties ar citu cilvēku. Bija interesanti pakārtot emocijas klausītāju pieprasījuma auditorijā pēc skalas no 10 līdz 20. Lieliski noformēti izdales materiāli, somas, pildspalvas. Ko papildināt? Nedaudz vairāk teorijas.

Patika pasniegšanas veids. Patika, ka pirmajā nodarbībā uzreiz vajadzēja uzstāties. Patīkama atmosfēra, neliela grupa, profesionāla pasniedzēja Irina Lando. Ko papildināt? Vairāk vēlējos, lai pasniedzēja kontrolētu manu uzstāšanos un to analizētu. Varbūt vairāk gribētos piemērus.

слушать онлайн mp3 музыку

Mācību centrs Lando - video

Uchebniy-centr-Lando

Oratora kursi Rīgā - video

orator lando lat

video

orator

orator lando

lando.lv orator podrostkiApmācības anonsi

Oratora māksla 1.kurss: 27. - 30. marts
Efektīva prezentācija: sekojiet izmaiņām
Oratora māksla 2.kurss: 3. - 6. aprīlis   
Oratora māksla pusaudžiem 1.kurss: 12. - 13. maijs 
Oratora māksla pusaudžiem 2.kurss: sekojiet izmaiņām 

Orator vzroslie 3353

Orator podrostki l1v

Orator vzroslie 2018 2kurss apr