Irina Lando spīkere ANO

Irina Lando spīkere ANOIrina Lando spīkere ANO. Zinātņu doktore vadības sfērā Irina Lando uzstājās kā spīkere Apvienoto Nāciju Organizācijā. Jūnijā Ženēvā Nāciju pilī notika starptautiska konference, veltīta izglītības jautājumiem – izglītošanas tendences mūsdienu pasaulē.

Irina Lando saņēma ielūgumu kā eksperte izglītības jomā ar 18 gadu pasniegšanas un meistarklašu vadīšanas pieredzi. Kā arī pēc organizatoru lūguma uzstājas kā apaļā galda vadītāja un moderatore, kur apsprieda jaunākās tendences un izstrādes izglītības plānā.

Pie apaļā galda uzstājās eksperti no Vācijas, Singapūras, Latvijas, Krievijas Federācijas un citām valstīm.

Mūsdienu pasaule ir norūpējusies par jautājumu, vai saglabāt mūsdienu skolas institūtu, un kā mainīt izglītošanas pieeju, ņemot vērā mūsdienu realitāti. Izglītojamo izglītošanai nepieciešamo galveno iemaņu pārvaldīšanas līmeņa starptautiskie pētījumi, tādi kā PIRL, PISA, Euridiqus, liecina par to, ka valstis, kas sāk pārskatīt attieksmi pret izglītības sistēmu, sāk strādāt nākotnei.

Konkurence starp valstīm šodien pamatojas uz to, ko var paveikt vakardienas izglītojamie, cik lielā mērā viņi ir konkurētspējīgi, un kādas darba tirgū pieprasītas iemaņas viņiem piemīt.

Auditorija ļoti silti pieņēma ideju par informācijas ātras iegaumēšanas un ātras lasīšanas metožu kā palīgtehnoloģiju ieviešanu pēc sistēmas “Kā iemācīt mācīties”.


Licencētā Mācību centrā Lando apkopoja ātras lasīšanas mācīšanas pieredzi skolas vecuma bērniem. Zinātniskās izstrādes pamatojas uz ātras uztveres sistēmām, momentānu informācijas apgūšanu un teksta vārdu atpazīšanu. Informācijas pasniegšanas temps – trīs ar pusi reizes sekundē pamatojas uz bulgāru zinātnieku izstrādēm.

Piedāvātā izglītošanas modeļa aprobācija notika Rīgā uz licencētā Mācību centra Lando bāzes. Referātā apkopoti skolas vecuma 216 bērnu grupu no 8 līdz 12 gadiem izglītošanas rezultāti. Kā arī 13-16 gadīgu izglītojamo grupu izglītošanas rezultāti.

Paldies visiem par auglīgo sadarbību, interesantajām diskusijām, noderīgo pieredzi un spilgtajām uzstāšanās!

слушать онлайн mp3 музыку

Mācību centrs Lando - video

Uchebniy-centr-Lando

Oratora kursi Rīgā - video

orator lando lat

video

orator

orator lando

lando.lv orator podrostkiApmācības anonsi

Oratora māksla 1.kurss: 27. - 30. marts
Efektīva prezentācija: sekojiet izmaiņām
Oratora māksla 2.kurss: 3. - 6. aprīlis   
Oratora māksla pusaudžiem 1.kurss: 12. - 13. maijs 
Oratora māksla pusaudžiem 2.kurss: sekojiet izmaiņām 

Orator vzroslie 3353

Orator podrostki l1v

Orator vzroslie 2018 2kurss apr