Lasām pēc sejas Mācību centrā Lando. Fenotipoloģija Rīgā. Ninso

Lasām pēc sejas Mācību centrā Lando. Fenotipoloģija Rīgā. NinsoLasām pēc sejas Mācību centrā Lando. Fenotipoloģija Rīgā. Ninso – sena japāņu māksla, kas ļauj lasīt pēc cilvēka sejas. Fenotipoloģijas, ninso un ātras lasīšana pēc sejas trenere, zinātņu doktore Irina Lando vadīja kārtējo kursu Rīgā.

Kāpēc jāapgūst ātru lasīšanu pēc sejas? Šīs iemaņas darbojas gan uz vienu, gan uz otru pusi: jūs varat ātri nodibināt kontaktu ar cilvēku, un varat tikpat ātri likt viņam pašam aiziet.

Uz kursu “Kā lasīt pēc sejas” galvenokārt atnāk cilvēki ar līdzīgiem dotumiem: piemēram, ar daudzpusīgi attīstītu intelektu un augstu intelekta līmeni. Tādu cilvēku plusi izpaužas tādējādi, ka viņi pietiekami viegli mācās un pārkvalificējas, interesējas par daudzām lietam un pietiekami viegli apgūst kaut ko jaunu. Turpretī mīnusi – viņiem pārāk daudzas lietas liekas interesantas, un tāpēc, un viņiem ir grūti apstāties pie kaut kā viena un koncentrēties uz vienu punktu. Sanāk kā dzejolī: “Drāmas pulciņš, foto pulciņš, vēl arī dziedāt gribas”. Ja tu to zini par sevi, tad saproti kā ar to var strādāt. Nereti cilvēki griežas ar jautājumu: “Tas ir labi vai slikti?” Nav tādas vienas atbildes. Viss ir atkarīgs no tā, ko jūs plānojat darīt ar to.

Fenotipoloģijas, ninso un ātras lasīšanas pēc sejas kursā trenere – zinātņu doktore Irina Lando paskaidro, kā var efektīvi izmantot tos vai citus cilvēka datus saskarsmē, darbā, pārrunās.

Ninso, ātras lasīšana pēc sejas kurss ar fenotipoloģijas elementiem notiek Rīgā atklātos, korporatīvos, kvazikorporatīvos formātos.

Par jūsu kompānijas izglītošanās organizācijas jautājumiem jebkurā reģionā un jebkurā valstī sazinieties ar mūsu ofisu Rīgā, tālr. +371 29433553. Mēs varam sniegt lielu VIP-klientu rekomendācijas no dažādām valstīm. Tādējādi, piemēram, pēdējā grupā pārstāvji no piecām valstīm atlidoja izglītoties pie mums licencētā Mācību centrā Lando. Mēs varam organizēt izglītošanos arī pie jums kompānijā jebkurā reģionā.

Katrs kursa dalībnieks saņem Irinas Lando grāmatu, kurā intelekta kartēs izklāstīta visa kursa teorija un parādītas pielietošanas iespējas un informācijas pārklāšanās ar citiem treniņiem, piemēram, skarbu pārrunu un kontūru sistēmu.

слушать онлайн mp3 музыку

Mācību centrs Lando - video

Uchebniy-centr-Lando

Oratora kursi Rīgā - video

orator lando lat

video

orator

orator lando

lando.lv orator podrostkiApmācības anonsi

Oratora māksla 1.kurss: 27. - 30. marts
Efektīva prezentācija: sekojiet izmaiņām
Oratora māksla 2.kurss: 3. - 6. aprīlis   
Oratora māksla pusaudžiem 1.kurss: 12. - 13. maijs 
Oratora māksla pusaudžiem 2.kurss: sekojiet izmaiņām 

Orator vzroslie 3353

Orator podrostki l1v

Orator vzroslie 2018 2kurss apr