Irina Lando uzstājas VIP klientiem “Total Soul” forumā

irina lando vystupaet dlya vip klientov total soul smallIrina Lando bieži uzstājas VIP klientiem. Šoreiz tā bija meistarklase forumā “Total Soul”.

Jūs noteikti ne reizi vien ievērojāt, ka lielākā daļa treneru, kas vada runas mākslas kursus un māca citiem, kā uzstāties publikas priekšā, paši nekad nav bijusi spīkeri. Ko var iemācīt cilvēks, kuru neviens neaicina uzstāties auditorijas priekšā?

Tāpēc “Total Soul” uzaicinājumu uzstāties VIP klientiem uztver arī kā lielu godu un kā noteiktu izaicinājumu, kas prasa apstiprināt meistarību.

Darba ar VIP auditoriju īpatnības – tie ir cilvēki, kas paši ir izveidojuši savu biznesu, tātad, prot profesionāli vadīt pārrunas, tajā skaitā, arī skarbas. Tāda tipa cilvēki ļoti viegli atšķir galveno no detaļām. Ar viņiem jārunā skaidri un par lietu.

Uzstājoties jāorientējas uz auditorijas interesēm, un jārunā tikai par to, kas interesē tos, kas ir zālē.

Protams, profesionālam oratoram jāgatavo uzstāšanās. Un gudrs cilvēks vienmēr varēs pasniegt tēmu ar to “mērci”, kas ir aktuāla konkrētajam “ēdienam”, šajā gadījumā – konkrētajam pasākumam.

“Total Soul” laukumā uzstājās Igors Manns, un viņa uzstāšanās saviļņoja zāli, kad viņš pieminēja, ka katru dienu lasa vienu jaunu grāmatu.
Auditorijai parādījās interese, kā tas ir iespējams. Tāpēc, orientējoties uz auditorijas pieprasījumu, Irina Lando mainīja uzstāšanās fokusu no informācijas ātras iegaumēšanas un teksta informācijas strukturēšanas metodikas uz to, no kā ir atkarīgs lasīšanas ātrums un kā to var attīstīt.

Daudziem bija atklājums, ka lasīšanas un audiogrāmatu klausīšanās laikā darbojas dažādas galvas smadzeņu daļas, tātad tie ir pilnīgi dažādi procesi.

Spīkeriem jāsaprot, ka viņu mērķis nav sevi parādīt, bet gan dot auditorijai to, ko tā grib saņemt. Strādājiet klienta labā un jūs vienmēr būsiet pieprasīti.

слушать онлайн mp3 музыку

Mācību centrs Lando - video

Uchebniy-centr-Lando

Oratora kursi Rīgā - video

orator lando lat

video

orator

orator lando

lando.lv orator podrostkiApmācības anonsi

Oratora māksla 1.kurss: 27. - 30. marts
Efektīva prezentācija: sekojiet izmaiņām
Oratora māksla 2.kurss: 3. - 6. aprīlis   
Oratora māksla pusaudžiem 1.kurss: 12. - 13. maijs 
Oratora māksla pusaudžiem 2.kurss: sekojiet izmaiņām 

Orator vzroslie 3353

Orator podrostki l1v

Orator vzroslie 2018 2kurss apr