Kurss pusaudžiem “Kā uzstāties publikas priekšā” Lando centrā

Kurss pusaudžiem “Kā uzstāties publikas priekšā” Lando centrāArvien vairāk vecāki atved pusaudžus uz kursiem Lando centrā, lai izglītojamie iemācītos uzstāties publikas priekšā. Runas mākslas kurss ļauj izveidot svarīgus saskarsmes aspektus. Pusaudži saprot, ka jārunā tādejādi, lai citi gribētu klausīties. Tātad, mēs mācāmies runāt par to, kas interesē auditoriju vai sarunu biedru, nevis par to, ko gribētu pastāstīt mēs paši. Ar jebkuru cilvēku var atrast daudzus saskarsmes punktus par dažādām tēmām. Mēs attīstām saviesīgas sarunas risināšanas iemaņas, tas ir, orientāciju uz sarunu biedra interesēm.

Nodarbībās pusaudžiem Lando centrā patika tēmas, kad runājām dažādās balsīs. Bija interesanti uzzināt par žestiem. Daudz jauna sapratu par balss skaļumu sarunas laikā. Uzzināju, cik svarīgs ir liels vārdu krājums, lai ar tevi būtu interesanti runāt. Ko papildināt? Nedaudz vairāk žestu.

Katrīna Gulbe, Rīgas 40. vidusskola, 5.d klase

Runas mākslas kursā patika, ka visu laiku bija prakse. Bija interesants darbs grupā ar dažādiem sarunu biedriem. Labi video materiāli. Ļoti patika nodarbības, iesaku apmeklēt. Palīdz labāk izglītoties, pēc pirmās dienas redzams rezultāts. Uzzināju, ka izrādās, es divu minūšu laikā varu novērst skatienu 23 reizes. Es neticēju, kad man pateica, domāju, ka četras. Tas man nepatika. Ko papildināt? Vairāk laika darbam grupā.

Daniils, 10. skola, 6.b klase

Uz runas mākslas kursiem atnācu pēc ātras lasīšanas kursa pusaudžiem. Puse no mūsu grupas aizgāja izglītoties tālāk. Man ne visai patīk apmeklēt kaut kādus kursus, bet izrādījās, ka šeit ir ļoti interesanti un noderīgi dzīvei. Nodarbībās, kuras vadīja Irina Lando, patika saprotama izglītošanās un pareiza motivācija attiecībā pret mācībām. Viss teicami, augstākā līmeņa pasniegšana un lieliska organizācija. Es iemācījos, kā labāk sarunāties ar klases biedriem. Sapratu, kā var kontaktēties ar vecākiem. Uzzināju par sevi daudz jauna.

Konstantīns

Pirmo reizi atnācu uz Lando skolu divas nedēļas atpakaļ uz ātras lasīšanas kursu pusaudžiem. Man viss patika, un es ieraudzīju rezultātu. Palūdzu vecākus, lai mani aizsūta vēl uz runas mākslas kursiem. Man patika, ka mums bija ļoti laba grupa. Kursā rādīja interesantus video, kas palīdzēja mācīties no citu cilvēku kļūdām. Gudrie varēja izdarīt secinājumus arī priekš sevis. Man ļoti patika šie runas mākslas kursi, ļoti patīkama skolotāja Irina Lando.

Veronika, 75. vidusskola, 10. klase

слушать онлайн mp3 музыку

Mācību centrs Lando - video

Uchebniy-centr-Lando

Oratora kursi Rīgā - video

orator lando lat

video

orator

orator lando

lando.lv orator podrostkiApmācības anonsi

Oratora māksla 1.kurss: 27. - 30. marts
Efektīva prezentācija: sekojiet izmaiņām
Oratora māksla 2.kurss: 3. - 6. aprīlis   
Oratora māksla pusaudžiem 1.kurss: 12. - 13. maijs 
Oratora māksla pusaudžiem 2.kurss: sekojiet izmaiņām 

Orator vzroslie 3353

Orator podrostki l1v

Orator vzroslie 2018 2kurss apr