Lasām pēc sejas Tirdzniecības-rūpniecības kamerā. Ninso Lando

Lasām pēc sejas Tirdzniecības-rūpniecības kamerā. Ninso LandoLasām pēc sejas Tirdzniecības-rūpniecības kamerā. Ninso Lando. Ātra lasīšana pēc sejas. Ninso vai, kā šo kursu sauc mūsu klienti, “Naudas ausis”™ ir pieprasīts treniņš biznesmeņiem.

Tirdzniecības-rūpniecības kamerā Irina Lando vadīja nodarbības Kā lasīt pēc sejas ar fenotipoloģijas, fiziognomikas un ninso elementiem. Biznesmeņi ieinteresējās par iespējām, ko dod treniņš “Naudas ausis”™.

Praktisks iegūto zināšanu pielietojums – tā ir darījumu noslēgšana ar vajadzīgajiem cilvēkiem. Vai otrādi, iespēja izvairīties no kopīga darba ar cilvēku, kuram citu “uzmest” ir norma. Šeit nav nekā personīga. Reizēm nākas pieņemt lēmumu informācijas trūkuma režīmā. Katrs cilvēks, kurš nopietni strādā ar savu tēlu, cenšas izskatīties labāk nekā viņš ir patiesībā.

Pārrunu laikā mums jāsaprot, kā cilvēks uzvedīsies stresa situācijā. Kādas uzvedības līnijas viņam ir pieņemamas mierīgā situācijā, un ko viņš izdarīs stresa situācijā – vienkārši dos pretsparu, uzruks par atbildi vai pat neaizsargāsies.

Prasme lasīt cilvēku kā grāmatu ļauj saprast, kas ir jūsu priekšā – cilvēks, kas pats ir izveidojis savu biznesu, vai, piemēram, mantinieks, kurš necīnīsies par ģimenes naudu.
Pēc fenotipoloģijas ir cilvēki, kas ir sava tēla ķīlnieki. Un tādēļ, lai pienācīgi izskatītos, ir gatavi uz daudz ko. Lai vienotos ar tādu cilvēku, jāparūpējas par to, lai jūsu priekšlikums būtu “iepakots pieklājīgā” iesaiņojumā.

Ja jūs pēc sejas vaibstiem redzat, ka jūsu priekšā nav drosmīgs cilvēks, kuram piemīt daudz bērnišķības, tad varat droši uz viņu izdarīt spiedienu pārrunās.
Un mēdz būt cilvēki, kuriem pēc ārējām pazīmēm piemīt paaugstināta tieksme uz darbību, drosme līdz pat nekaunībai un izlēmībai. Tādus cilvēkus labāk neprovocēt.

Ja jūs redzat, ka cilvēka sejā ir ne tikai viena, bet uzreiz vairākas iezīmes, kas liecina par ietiepību, tad pat neuzsāciet ar viņu strīdu. Lai ko arī teiktu, uztvers kā personāžs animācija filmā “Ragana ir pret!” Tādu cilvēku nevajag mēģināt pārliecināt, jādara tādējādi, lai viņš ietieptos attiecībā uz to, ka par jebkuru cenu sasniegs jūsu mērķi.

Pēc ārējiem datiem var noteikt, vai pats cilvēks nopelnīja naudu vai pārvalda svešu naudu. Saskaņā ar to pārrunās jūs veidojat savu taktiku.

Kurss Ātra lasīšana pēc sejas. Ninso™ vai “Naudas ausis”™ ietver sevī fenotipoloģijas, fiziognomikas un ninso elementus. Nodarbības notiek piektdienas vakarā, sestdien un svētdien licencētā Mācību centrā Lando.

Nodarbības vada zinātņu doktore vadības sfērā Irina Lando. Visi klienti saņem grāmatu ar materiāliem.Pierakstīties var pa tālr. 29433553, 67273009; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

слушать онлайн mp3 музыку

Mācību centrs Lando - video

Uchebniy-centr-Lando

Oratora kursi Rīgā - video

orator lando lat

video

orator

orator lando

lando.lv orator podrostkiApmācības anonsi

Oratora māksla 1.kurss: 27. - 30. marts
Efektīva prezentācija: sekojiet izmaiņām
Oratora māksla 2.kurss: 3. - 6. aprīlis   
Oratora māksla pusaudžiem 1.kurss: 12. - 13. maijs 
Oratora māksla pusaudžiem 2.kurss: sekojiet izmaiņām 

Orator vzroslie 3353

Orator podrostki l1v

Orator vzroslie 2018 2kurss apr