Atsauksmes par Irinas Lando kursu “Runas māksla-1”. Orators pieaugušiem

Atsauksmes par Irinas Lando kursu “Runas māksla-1”. Orators pieaugušiemAtsauksmes par Irinas Lando kursu “Runas māksla-1”. Orators pieaugušiem. Liels paldies jums par interesanto publiskas uzstāšanās treniņu, uz kura pirmo daļu es atnācu uz jūsu lielisko, mājīgo Mācību centru Lando. Es apzināti nenorādīju kursa nosaukumu. Un viss tāpēc, ka mūsu grupai palaimējās jūsu personā sastapties ar lektoru, kas darbojas ar tādu atdevi, neskopojoties ar informācijas apjomu un skaidrošanu, kas notiek lielā apmērā, kā arī patiesa ieinteresētība izglītojamo progresā, – vienkārši nav iespējams aiziet no jums citādi kā spārnotam. Sirsnīgs paldies!

Kas patika? Kolektīvs darbs. Emociju izpaušana. Metodika. Jaunas sejas. Motivācija. Ko papildināt? Vairāk mājas uzdevumu. Materiāls “lai nepārdegtu” un bagātinātu sevi līdz nākošajam, otrajam oratoru kursam.

Olga Skorina, bankas darbiniece

Kas patika? Man patika viss. Ļoti pozitīvi, pat lielā stresa deva ir pozitīva! Fantastiska atmosfēra, lieliska pasniedzēja, un kas vissvarīgākais – katru sekundi bija ļoti interesanti.

“Elko Grupa”, klientu vadītājs

Kas patika? Patika pasniedzējas harizma. Tā turpināt!!! Vislabākā vieta, kur visā pilnībā pārkāpt savām bailēm-uzstāties! Ko papildināt? Telefona sarunas 3. dienā padarīt publiskas, tā lai visi publiski spēj uzstāties. Un attiecīgi izvērtē pasniedzēja: izdevās/neizdevās.

“Elko grupa”

Man patika viss. Labākais un “trakākais” treniņš, kurā esmu piedalījies. Paldies, Irina, Jūs esat fantastiska. Ja kādam ir drosme lauzt sevi, apmeklējiet Irinas kursus. Labākais treniņš, kurā esmu piedalījies. Ko papildināt? PDF failus. E-pastā sūtīt informāciju. Smukas kladītes ar Mācību centra Lando logo un tēmām, lai paliek smukas pierakstiem. Un vēl filmēt, lai būtu vēl trakāk un paliktu foršas atmiņas.

Edgars Jozefs, “Elko grupa”, klientu vadītājs

слушать онлайн mp3 музыку

Mācību centrs Lando - video

Uchebniy-centr-Lando

Oratora kursi Rīgā - video

orator lando lat

video

orator

orator lando

lando.lv orator podrostkiApmācības anonsi

Oratora māksla 1.kurss: 27. - 30. marts
Efektīva prezentācija: sekojiet izmaiņām
Oratora māksla 2.kurss: 3. - 6. aprīlis   
Oratora māksla pusaudžiem 1.kurss: 12. - 13. maijs 
Oratora māksla pusaudžiem 2.kurss: sekojiet izmaiņām 

Orator vzroslie 3353

Orator podrostki l1v

Orator vzroslie 2018 2kurss apr