“Runas māksla” – 2. kurss Mācību centrā Lando, atsauksmes

“Runas māksla” – 2. kurss Mācību centrā Lando, atsauksmes“Runas māksla” – 2. kurss Mācību centrā Lando, atsauksmes. Trenere Irina Lando. Kursa tēmas: Darbs ar video uzstāšanos, argumenti oratora runā, runas pamatojums, efektīvas pārrunas. Kā pierādīt savu viedokli.

Patika kursa programma: izglītošanas tehnika. Pastiprināta prakse, labvēlīga atmosfēra (patīkamas personības) + tēja, kafija (saldumi)! Ātrs rezultāts. Stimuls turpmākai attīstībai! Un protams, lieliskā pasniedzēja, oratore, personība – Irina Lando! Ko papildināt? Gribētu kursa “Runas māksla” 3. līmeni – noteiktu atnākšu uz kursu par prezentācijām! Un personības attīstības kursus! Irina, Jūs iedvesmojat! Paldies Jums par milzīgo stimulu, par vērtīgajām zināšanām!

Jeļizaveta, kura pie jums apmeklēja ātras lasīšanas kursu 10 gadus atpakaļ:

"Man tagad bija vajadzīgs burvju spēriens, un es zināju, ka kursos pie Irinas tiešām saņemšu jaunu stimulu attīstībai."

2. oratoru kursā viss patika! Pēc pirmā kursa šis kurss ir lielisks papildinājums. Tas dod daudz noderīgu iemaņu. Šis kurss dod lielu daudzumu iemaņu, zināšanu, galveno resursu nākošo patstāvīgo runas māksla iemaņu attīstībai, darbs ar argumentiem. Ko papildināt? Nekas nenāk prātā, ko ir vērts papildināt.

Andrejs Boičuks, “Intrum Justitia”, IT-speciālists

Kas patika? Praktiskie uzdevumi (iziešana no komforta zonas un baiļu un kautrīguma pārvarēšana). Darbs pāros. Daiļliteratūras stāsts. Runas mākslas materiāli. Video ieraksts! Vienkārši super! Irinas Lando kurss “Runas māksla-2” palīdzēja man pārvarēt savas bailes un kautrīgumu, uzstājoties publikas priekšā. Video ieraksts palīdzēja ieraudzīt savas vājās puses un vispār paskatīties uz sevi no malas! Super! Esmu ļoti apmierināta!

Olga, finansiste

Teicami materiāli! Ilustrācijas saprotami pasniedz uzdevuma būtību. Atklāju sevī jaunus talantus, nobīdot savu iespēju horizontu. Video redzēju pozitīvāku ainu nekā pēc sajūtām arī uztvēru sevi uzstāšanās laikā. Atklāj sev jauno, sper soli uz priekšu! Tas viss ir Lando skolā! Ko papildināt? Ilustrāciju numerācija pa izglītošanās dienām.

Vitālijs Dubovs, AS “Rīgas Centrāltirgus” iekšējā drošības dienesta vadītājs

слушать онлайн mp3 музыку

Mācību centrs Lando - video

Uchebniy-centr-Lando

Oratora kursi Rīgā - video

orator lando lat

video

orator

orator lando

lando.lv orator podrostkiApmācības anonsi

Oratora māksla 1.kurss: 6. - 9. februāris
Efektīva prezentācija: sekojiet izmaiņām
Oratora māksla 2.kurss: sekojiet izmaiņām   
Oratora māksla pusaudžiem 1.kurss:  3. - 4. februāris
Oratora māksla pusaudžiem 2.kurss: sekojiet izmaiņām 

Orator vzroslie 2018 lv feb

Orator podrostki LV234234